Naudinga žinoti

Planuojant virtuvę
Virtuvės užsakymui
Virtuvės baldų stiliai
Stalviršiai
Medžiagos
Buitinė technika
Kaip išsirinkti?
Baldinė furnitūra
Naujienų - Įdomybių archyvas
D.U.Klausimai

Virtuvės baldai – apie dekoruotą stiklą

Stiklas yra vienas iš geriausių medžiagų baldams, iš kurių galima gaminti stalviršius, stiklines lentynas ir dureles spintelėms. Stiklinės lentynos suteiks virtuvei originalumo bei estetikos įspūdį. Stiklas virtuvės baldams gaminti labai vertinamas dėl savo higieniškumo ir paprastos priežiūros, nes labai lengva palaikyti švarą, nesunkiai galima nuvalyti bet kokias dėmes, be to nesikaupia nešvarumai.

 

Virtuvės baldai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tačiau stiklas visada baldams suteiks erdvės ir estetiškumo. Galite pasirinkti paprastą, dekoruotą, tonuotą ar spalvotą stiklą. Ant standartinių stiklų galima klijuoti permatomą plėvelę. Tokie stiklai yra saugesni ir dūžio metu nesubyra, nes jis tampa labai atsparus smūgiams ir net daužomas nesubyra. Plėvelė išlaiko stiklo sluoksnį surištą, net jei stiklas yra sudužęs ir sudaro voratinklio efektą. Stiklo rūšių yra įvairių: skaidrus, matinis, tamsintas (įvairių spalvų ir spalvinio intensyvumo), su grafiniais ženklais, lakuotas faktūrinis. Be to, yra itin atsparaus aplinkos poveikiui stiklo, todėl neverta abejoti dėl jo patvarumo. Nė viena medžiaga, naudojama interjere, negali prilygti stiklui dėl jo savybių kurti gerą patalpoje esančių žmonių nuotaiką ir išskirtinį interjerą.

 

Nors skaidrus stiklas puikiai derinasi su bet kokio dizaino interjeru, tačiau norint virtuvėje sukurti vientisą stilingą interjerą, galite rinktis dekoruotą stiklą. Dekoruotas stiklas tampa ne tik svarbiu dizaino elementu, bet jo dėka galima sukurti privačią erdvę, padidinti patalpų funkcionalumą ir išvengti susidūrimo su stiklu pavojaus.

 

Jeigu norite, kad jūsų virtuvės baldai atrodytų šiuolaikiškai galite rinktis dekoruotą stiklą. Dekoruotą stiklą galima įmontuoti į tarpą tarp pakabinamų sienelių, rinktis dureles iš stiklo, įmontuoti į tarpą tarp stalviršio, rinktis stalčius iš stiklo. Netgi galima dekoruoti jūsų virtuvės sieną. Nepamirškite, kad prie dekoruoto stiklo puikiai tiks šiuolaikinio stiliaus virtuvės baldai.

 

Labai geras pasirinkimas dekoruotas stiklas, kurį galima dekoruoti įvairiais raštais, spalvomis, raižiniais ar net jūsų pasirinktomis nuotraukomis. Dekoruoti galima įvairaus storio stiklą tai priklauso nuo jūsų pageidavimų. Jeigu norėsite dekoruoti virtuvės baldų dureles tai naudojamo stiklo storis dažniausiai būna apie 4 mm.

 

Dekoruotas stiklas – puiki namų interjero puošimo priemonė, suteikianti daugiau šviesos. Jeigu jūsų virtuvė nedidelė tai pasirinkę kai kurias detales iš dekoruoto stiklo galėsite vizualiai praplėsti nedidelės virtuvės erdves. O jeigu jūsų virtuvė didelė tai galite pasirinkti daugiau dekoruoto stiklo detalių ir taip suteikti dar daugiau erdvės ir išskirtinumo savo virtuvei. Taip pat dekoruotas stiklas suteiks lengvumo pojūtį erdvėje.

 

Norite, kad virtuvėje būtų jums brangi nuotrauka? Nebūtina ieškoti pirkti nuotraukų rėmelių ir rinkti vietą nuotraukai pastatyti. Galite rinktis išskirtinumo suteikiantį būdą – nuotrauką tarp stiklų. Nuotrauka tarp stiklų gali būti permatoma, matoma iš vienos arba abiejų stiklo pusių. Virtuvės baldai su dekoruota pasirinkta nuotrauka bus išskirtinis interjero elementas.

 

Stiklas gali būti raštuotas – įvairių gamintojų dekoratyviniai stiklai su stiklo gamybos metu suformuotu raštu. Gali būti ir armuotas stiklas – su nerūdijančio plieno tinkleliu, stiklo gamybos metu įlydyto stiklo lakšte.

Matinis stiklas – rūgštim arba smėliu ėsdintas įvairus stiklas: poliruotas bespalvis, dažytas gamybos metu ir kt. Rūgštim ėsdintas stiklas mažiau jautrus dėmėms, nei smėlio dalelėm ėsdintas stiklas. Gali būti matintas visas paviršius arba nevisas.

 

Veidrodinis – poliruotas stiklas, padengtas atspindinčia sidabrine danga, apsaugota keliais dažų sluoksniais. Pagrindas gali būti bespalvis, tonuotas poliruotas stiklas. Priklausomai nuo to veidrodis pagaminamas bespalvis arba spalvotas, pavyzdžiui, rudas, pilkas, žalias ar mėlynas. Dažytas stiklas dera tiek su medžiu, tiek ir su metalu.

 

Iš dekoruoto stiklo galite rinktis ne tik spintelės dureles ar stalčius, bet ir stalviršį. Nusprendę pasirinkti dekoruoto stiklo stalviršį būsite tikri, kad pasirinkote šiuolaikiškai atrodantį ir ekologišką stalviršį. Galite rinktis iš daugybės spalvų ir raštų. Jo priežiūra bus paprasta ir nesukels jums nepatogumų.

 

Nenorite išleisti didelės pinigų sumos, bet norite džiaugtis dekoruotu stiklu virtuvėje? Galite rinktis stiklo dekoravimą plėvele tai bus puiki ir finansiškai patraukli alternatyva ornamentuotam, dažytam ar emaliuotam  stiklui. Platus matinių, spalvotų ir raštuotų plėvelių asortimentas leidžia prisitaikyti dekoruota stiklą  pagal spalvą, raštą ir faktūrą prie bet kokio esamo interjero.

 

Sparčiai tobulėjant technologijoms atsirado naujos galimybės stiklų dekoravime tai galimybė ant plėvelės pernešti ar išpjauti bet kokį norimą vaizdą, naudojant aukštos kokybės skaitmeninę spaudą arba kompiuterinio pjaustymo technologiją. Įvairus raštai, foto tapetai, grafika ant stiklo gali tapti jūsų interjero pagrindiniu akcentu. Norėdami atskirti virtuvės erdves galite įsigyti dekoruoto stiklo pertvaras, kurios bus ne tik labai praktiškos, bet ir bus tobula virtuvės interjero detalė.

 

Norėdami, kad virtuviniai baldai atrodytų šiuolaikiškai ir būtų praktiški rinkitės dekoruotą stiklą. Šiuolaikinių technologijų, dėka galite rinktis dekoruotą stiklą grafiti, akmens, vandens, gamtos, dangaus, gėlių, gyvūnų, miestų ir su įvairiais kitais vaizdais. Susikurkite stilingą virtuvės erdvę pasitelkdami ne tik virtuvės baldus iš norimų medžiagų, bet ir pasirinkdami dekoruotą stiklą.

 

 

 


Planuojant virtuvę

Virtuvės baldai – planavimo pagrindai

Virtuvės baldai – ergonominis dizainas

Virtuvės baldai – šiukšlių rūšiavimas

Virtuvės baldai – dizainas

Virtuvės baldai – formos

Virtuvės baldai – klaidos projektuojant

Virtuvės baldai  ‐ mados tendencijos

Virtuvės baldai – patarimai

Virtuvės baldai – spintelių erdvė

Virtuvės baldai – draugiška vaikams virtuvė

Virtuvės baldai – pamąstymai

Virtuvės baldai – ekologija Nr.1

Virtuvės baldai – ekologija Nr.2

Virtuvės baldai – ekologiškos medžiagos

Virtuvės baldai – standartai

Virtuvės baldai – apie dekoruotą stiklą